Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

tažené sklízeče

Mimořádná čistota sklizně

Tažené sklízeče řady GRAPES‘ LINE zabezpečují kvalitu sklizně srovnatelnou se samojízdnými sklízeči. Základem separačního systému je dvojice otevřených dopravníků ve tvaru písmene „L“, které zajišťují třídění sklizně ihned po uvolnění bobulí, a to bez jejich poškození a ztráty šťáv. O následnou šetrnou separaci se postará již osvědčený systém SELECTIV‘ PROCESS, zahrnující ventilátory, vysokofrekvenční lineární odstopkovače a třídící stoly s technologií pro odstranění řapíků.

 

 

mimořádné

inteligentní

Inteligentní hydraulický management

Optimalizace otáček vývodové hřídele podle hydraulických požadavků sklízeče zabezpečuje nejnižší možnou spotřebu. Autonomní hydraulická jednotka je nezávisle propojená na traktoru a umožňuje snadné manévrování na souvratích, nezávisle na pracovní výšce sklízeče.

 

Obecné parametry

Parametry
Min. šířka řádku     1,70 m
Celková šířka stroje 2,50 m
Kapacita zásobníků 3 200 l
Výsypná výška 2,9 m
Délka spodního těsnění  2,62 m
Kapacita hydraulické jednotky 100 l
Dopravníky z nerezové oceli Ano
Technologie SELECTIV‘ PROCESS Ano
Mycí systém  Ano
7“ dotykový panel EASY TOUCH     Ano

Bezkonkurenční čistota – separační systém SELECTIV‘ PROCESS

Již několik let patří separační systém SELECTIV‘ PROCESS mezi špičku na trhu, který během svého vývoje zaznamenal několik inovativních řešení zdokonalujících kvalitu výsledné sklizně. Základem separačního systému jsou dva lineární odstopkovací moduly, které šetrně oddělí bobule od třapin, a to díky otevřenému dopravníkovému systému i při vysokých rychlostech a výnosech bez ztráty na kvalitě. O následné odstranění veškerého nežádoucího materiálu se postarají třídící stoly, které disponují technologií odstraňující až 95 % uvolněných řapíků.
 

Trakční systém a automatické vedení v řádku

Sklízeč se automaticky adaptuje rychlosti traktoru na základě trakčních sil na tažném oku. AUTO TORQUE dodává potřebný výkon bez zásahu obsluhy, a to v jakýkoliv podmínkách. Sklízeč je tak zcela autonomní při jízdě do kopce, z kopce nebo při manévrování na souvrati. S automatickým systémem ACTIV‘ se sklízecí hlava samostatně udržuje uprostřed řádku a nabízí tak mimořádný komfort při sklizni.

trakční

Rozhraní pro řidiče

Veškerá nastavení sklizně probíhají prostřednictvím dotykového panelu EASY TOUCH, který jednotlivé funkce vyobrazuje prostřednictvím intuitivních piktogramů. Panel EASY TOUCH zahrnuje celou řadu asistenčních prvků, jakou jsou automatické výškové zarážky, zobrazení dat z inklinometru, indikátor naplnění zásobníků nebo např. počítadlo hektarů. Veškeré funkce jsou následně ovládány prostřednictvím joysticku.

rozhraní

Pozadí bružury
Brožura

Stáhněte si náš katalog produktů

Stáhnout

A mějte jej vždy k dispozici i když jste offline.

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás nebo navštivte jednu z našich poboček.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 • Logo Fendt
  Fendt
 • Logo Lemken
  Lemken
 • Logo Kerner
  Kerner
 • Logo Weidemann
  Weidemann
 • Logo Agroliner
  Agroliner
 • Logo Pellenc
  Pellenc