Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Financování a pojištění

Společnost Agromex  to není jen široké produktové portfolio, ale hlavně komplexní přístup ke každému obchodnímu případu.

Naši obchodní zástupci připraví nejen optimální technické řešení, ale ve spolupráci s dodavateli techniky a finančními partnery nachystají i optimální pojištění dané techniky a „naprogramují“ a optimalizují nutné investice.

finance

pojisteni

 

Díky spolupráci s odborníky na dotační politiku naši zákazníci ocení pomoc při identifikaci investičního záměru, poskytnutí kompletního poradenského servisu či provozní podpoře a poradenství. Proto můžeme zajistit zákazníkovi rozvoj jeho podnikatelských aktivit.

Neméně důležitou součástí poskytovaných služeb je nabídka různých forem financování nákupu potřebné techniky. Víme, že vždy společně najdeme správné řešení.

Společně s vámi umíme na základě analýzy vašich potřeb najít tu správnou kombinaci pro pojištění veškeré vaší techniky.

Finální kombinace odvedené práce stroje (Mth) a doba pojištění (dle druhu práce stroje) vám garantuje, že vaše investice bude zhodnocena dobou využívání stroje, že vám stroj bude efektivně odvádět požadovanou práci a navíc si po potřebnou dobu zajistíte profesionální ochranu vaší techniky (profesionální servis a originální náhradní díly).

 

 

 

 

dotace

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás nebo navštivte jednu z našich poboček.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 • Logo Fendt
  Fendt
 • Logo Lemken
  Lemken
 • Logo Kerner
  Kerner
 • Logo Weidemann
  Weidemann
 • Logo Agroliner
  Agroliner
 • Logo Pellenc
  Pellenc