Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Pellenc Fixion 2

PELLENC VYVAZOVAČ FIXION 2
Snadné a rychlé vázání

Pellenc

Inovace na základě zkušeností

Po dobu více než 20 let působí společnost PELLENC v oblasti vinohradnických vyvazovačů a právě na základě uživatelských zkušeností byl vyvinut FIXION 2. Vestavěná baterie, pohodlná rukojeť a široká řada originálních úvazků nabízí bezkonkurenční volnost pohybu, efektivnost a pracovní rychlost. Lehkost a jednoduché užívání znamená až 4x rychlejší práci oproti manuálnímu vázání. Cívka nyní může být umístěna na těle vyvazovače nebo opasku v závislosti na požadavcích uživatele.

Inovace

Vyvazovač

Vestavěná baterie a adaptabilní využití

Oproti předchozímu modelu je baterie umístěna přímo v rukojeti vyvazovače a nabízí tak mimořádnou volnost při pohybu i v obtížných podmínkách při zachování velmi nízké váhy 800 g. Samotná výdrž baterie činí 15 000 úvazků na jedno nabití, takže baterii není nutno během dne dobíjet. Maximální průměr úvazku činí 25 mm a uživatel si může zvolit ze 4 úrovní vázání podle konkrétních podmínek.

Obecné parametry

Parametry  
Maximální průměr úvazku 25 mm
Výdrž baterie                     až 15 000 úvazků
Váha vyvazovače              800 g
Počet úvazků v 200 m cívce  1 500
Počet úvazků v 60 m cívce  450
4 úrovně navíjení               Ano
Uchycení cívky na tělo vazače Volitelné

Elektrické motory PELLENC

Od počátku výroby elektrických nůžek vyvinul PELLENC širokou řadu akumulátorového nářadí, které je poháněno vlastními elektrickými motory dodávajícími vysoký výkon a účinnost při minimalizaci vibrací pro precizní a pohodlnou práci. Bezuhlíková technologie vyvinutá pro motory PELLENC zajišťuje bezkonkurenční poměr výkon/váha a dlouho životnost jednotlivých komponent. Elektromotory PELLENC dosahují vysoké účinnosti až 92 % a nabízí vysoký výkon při nízké spotřebě energie.

Cívka na těle vyvazovače

Originální cívky PELLENC o délkách 200 m (1 500 úvazků) a 60 m (450 úvazků) lze instalovat na tělo vyvazovače, čímž se eliminuje možnost zamotání a nutnost úvazek z cívky popotahovat. Součástí balení je také opasek s kotoučem pro instalaci cívky kolem pasu, nůžky pro vytahování a střih úvazků, nabíječka a pouzdro na náhradní cívky.

Cívka

Široká řada originálních úvazků

Každý typ úvazků se adaptuje konkrétním potřebám podle požadavků na nosnost a dobu rozpadu. V nabídce naleznete úvazky standardní, papírové, biologicky rozložitelné nebo z nerezové oceli určené např. pro uchycení kapkové závlahy. Doba rozpadu se pohybuje od 6 do 12 měsíců a nosnost od 6 do 14 kg. Všechny typy úvazků jsou dodávány v 200m a 60m provedení.

Úvazky

Pozadí bružury
Brožura

Stáhněte si náš katalog produktů

Stáhnout

A mějte jej vždy k dispozici i když jste offline.

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás nebo navštivte jednu z našich poboček.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 • Logo Fendt
  Fendt
 • Logo Lemken
  Lemken
 • Logo Kerner
  Kerner
 • Logo Weidemann
  Weidemann
 • Logo Agroliner
  Agroliner
 • Logo Pellenc
  Pellenc