Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Pellenc nůžky Vinion Prunion

Nejlehčí profesionální nůžky na trhu

Díky inovativním technologiím jsou elektrické nůžky VINION a PRUNION nejen nejlehčími na trhu (680 g a 860 g), ale také nejlevnějšími ve svých kategoriích, a to při zachování mimořádné kvality a výkonu. Vhodné pro všechny profesionály vyhledávající lehkost, ergonomii, snadné zacházení a preciznost. Vinohradnické a sadařské nůžky PELLENC nabízí revoluční technologii uspokojující jakékoliv požadavky.

Nejlehčí profesionální nůžky

prumer_strihu

Průměr střihu do vinic i sadů

Model VINION určen zejména do vinic nabízí průměr střihu 35 mm a v kombinaci s baterií ULiB 150 až 9 h intenzivního stříhání. Sadařské nůžky PRUNION s bateriemi ULiB 250 disponují průměrem střihu 45 mm a umožňují pracovat až 12 h na jedno nabití. Vysokoúčinný motor (92 %) spolu s noži PELLENC-PRADINES zabezpečují výkonný střih a snadnou údržbu bez nutnosti nářadí. 

Obecné parametry nůžek

Parametry  
Průměr střihu VINION a PRUNION   35 mm    a 45 mm
Výdrž baterie VINION a PRUNION   9 h a 12 h 
Váha nůžek VINION a PRUNION  680 g a 860 g
Váha baterií ULiB 150 a ULiB 250  845 g a 1 680 g
Optická spoušť Ano
Standby mód Ano
Údržba bez nutnosti nářadí       Ano

 

Obecné parametry nástavce

Parametry  
Délka nástavce  100, 150 a 200 cm
Váha nástavce  2060, 2360 a 2660 g 
Řezná hlava s noži PRADINES  Ano
Hák na větve  Ano

 

 

Baterie pro celodenní práci

Společnost PELLENC je prvním světovým výrobcem, který představil lithium-iontovou technologii pro akumulátorové elektrické nářadí. Díky vlastnímu vývoji nyní nabízí bezkonkurenční poměr VÁHA/VÝKON/VÝDRŽ vhodný pro intenzivní profesionální práci. Baterie ULiB 150 (VINION) nesená na opasku váží pouhých 845 g a model ULiB 250 (PRUNION) nesený na postroji pouhých 1 680 g. Všechny typy baterií PELLENC disponují napětím 43,2 V. Uživatelé také ocení multifunkční využití baterie ULiB 250, u které je možno kombinovat nůžky s elektrickou pilou SELION M12.

Baterie

Adaptabilní pro jakéhokoliv uživatele

Ergonomická rukojeť je vhodná pro pravoruké i levoruké uživatele, který si mohou vybrat až ze čtyř řezných módů v závislosti na průměru a stylu střihu. Samozřejmostí je optická spoušť, která snímá pozici prstu pro kontrolované krátké rychlé střihy, automatický standby mód, originální nabíječka, pouzdro pro uložení nůžek nebo postroj/opasek pro pohodlné nošení baterie.

Adaptabilní

PELLENC prodlužovací nástavec PRUNION

Nový prodlužovací nástavec pro nůžky PRUNION umožňuje pracovat až v 4m výšce při zachování celodenní výdrže baterie ULiB 250. Díky inovativnímu řešení zabere instalace nástavce na tělo nůžek PRUNION méně než minutu. V portfoliu naleznete nástavce o délkách 100, 150 a 200 cm.  

prodlužovací nástavec

Pozadí bružury
Brožura

Stáhněte si náš katalog produktů

Stáhnout

A mějte jej vždy k dispozici i když jste offline.

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás nebo navštivte jednu z našich poboček.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 • Logo Fendt
  Fendt
 • Logo Lemken
  Lemken
 • Logo Kerner
  Kerner
 • Logo Weidemann
  Weidemann
 • Logo Agroliner
  Agroliner
 • Logo Pellenc
  Pellenc