Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Pellenc Wire Liftek

PELLENC ZVEDAČ LETOROSTŮ

Zvedání letorostů prostřednictvím dvojdrátí

zvedač letorostů

Operační principy

Zvedač letorostů PELLENC zabezpečuje jednotnou listovou stěnu prostřednictvím zvednutí dvojdrátí, které je trvale instalováno na vinohradnické konstrukci a umožňuje tak každoroční znovupoužití. Uchycení dvojdrátí probíhá prostřednictvím sponek z biologicky rozložitelného materiálu. Pro optimální funkci se instalované dvojdrátí dotýká země po 10 až 15 metrech od krajového sloupku. V ostatních případech se doporučuje pro optimální napnutí instalace napínáků.

Operační principy

snadná obsluha

Snadná obsluha

Operátor určuje pozici sponek prostřednictví ovládacího joysticku multifunkčního rámu MULTIVITI, a to při pracovní rychlosti až 5 km/h. Zvedač umožňuje na začátku řádku automatické zachycení zvedacího dvojdrátí do podavačů. Samotný provoz je velmi tichý s nízkými hydraulickými požadavky: 25 l/min zvedač letorostů a 12 l/min multifukční rám.

Obecné parametry

Parametry
Propojení Rám MULTIVITI    
Elektrické ovládání všech funkcí     Ano
Hydraulické požadavky     25 + 12 l/min
Paletové stání     Ano
Přídavné ožínací kotouče Ano

Multifunkční rám MULTIVITI

Multifunkční rám MULTIVITI umožňuje připojit širokou řadu nástrojů pro zelené práce a zimní řez.  Instalace nástrojů PELLENC zabere pouhé 3 minuty a vyžaduje si pouze zapojení 3 hydraulických rychlospojek a 2 elektrických zásuvek. Portfolio nástrojů zahrnuje předřezy VISIO, TCV a TRP, tunelový osečkovač, zvedač letorostů a jednořádkový defoliátor SOFT TOUCH 2. 

Široká řada originálních sponek

Originální sponky PELLENC jsou navrženy ve třech šířkách adaptujících se různým typům vinic a zajišťují tak správnou funkci zvedače letorostů. Sponky jsou vyrobeny z potravinářského materiálu rozpadajícího se působením slunečního záření a jsou dodávány v cívkách po 1 500 ks. Samotná instalace do sponkovacího mechanismu je velmi snadná a nevyžaduje si žádné nářadí.

široká řada

Pozadí bružury
Brožura

Stáhněte si náš katalog produktů

Stáhnout

A mějte jej vždy k dispozici i když jste offline.

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás nebo navštivte jednu z našich poboček.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 • Logo Fendt
  Fendt
 • Logo Lemken
  Lemken
 • Logo Kerner
  Kerner
 • Logo Weidemann
  Weidemann
 • Logo Agroliner
  Agroliner
 • Logo Pellenc
  Pellenc