Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

s 3 strannou

Kröger Agroliner TKD

Mezi oblíbené zástupce dopravní techniky patří různé typy návěsů s třístranným sklápěním. K dispozici máme modely s dvounápravovým podvozkem, které se nabízí v různých variantách. Samotná nástavba se nabízí v různých provedeních z hlediska bočních stěn, předního a zadního čela.  Konstrukční rychlost návěsů dosahuje 105 km / h.

naves

naves2

Třístranné nástavby 

Široká paleta třístranných návěsů TKD zahrnuje modely s klasickým provedením korby nebo zástupce s hydraulicky otevíratelnými postranicemi pro boční sklápění. Výrobce nabízí v případě dvouosého podvozku zástupce o celkové hmotnosti 20.000 – 24.000 kg. Ložný objem činí dle typu nástavby 16,5 – 22,8 m3. V závislosti na typu návěsu jsou bočnice sestaveny ze speciálních dřevěných desek nebo panelů vyrobených z odolného plastu. Vybrané modely nabízí silážní nástavky. Pro některé konfigurace existuje provedení LIGHT se sníženou vlastní hmotností o 150 kg

Profesionální podvozek

Výrobce nabízí různé varianty podvozku, a to jak z hlediska dodavatelů náprav, tak z pohledu jejich konstrukce. Kromě standardní pevné nápravy máme k dispozici jak náběžné, tak nucené řízení. Odpružení náprav zajišťují listová pera. Velmi široká je také nabídka pneumatik, kdy výrobce pamatuje jak na obutí určené pro silniční provoz, tak na nízkotlaké pneumatiky vhodné pro jízdu na zemědělsky využívaných plochách.  

Modelové řady

Model
Model HKD 302
Model HKD 302 S
Model HKD 402
Model TKD 302 S
Model TKD 302
Model HKD 200/250/290

 

Pozadí bružury
Brožura

Stáhněte si náš katalog produktů

Stáhnout

A mějte jej vždy k dispozici i když jste offline.

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás nebo navštivte jednu z našich poboček.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 • Logo Fendt
  Fendt
 • Logo Lemken
  Lemken
 • Logo Kerner
  Kerner
 • Logo Weidemann
  Weidemann
 • Logo Agroliner
  Agroliner
 • Logo Pellenc
  Pellenc