Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

fendtone

FendtONE umí ovládat každý

Jen o tom možná ještě neví. Každý, kdo na počítači či v mobilu zvládne lehkou střílečku nebo jinou hru, si s ním hravě poradí. Tak uživatelsky příjemné a intuitivní jeho ovládání je.

FendtONE offboard

Je nástrojem šéfů. Umožňuje řídit práci traktorů jak z PC, tak z mobilních zařízení. Traktor či celý strojový park s ním mají v mobilu. Když si zamanete, pošlete operativně traktor, kam potřebujete. Úkol se řidiči zobrazí na terminálu. FendtOne rovnou vytváří zprávu o průběhu jeho plnění – report.
Kdykoli a kdekoli:

 • Víte, co stroj dělá, kam jede a jaký je jeho technický stav. 
 • Vždy máte k dispozici všechna data o jednotlivých polích, lesích, lučinách či jiných pozemcích, na nichž hospodaříte, kam traktory posíláte.
   

fendtone1

fendtone3

FendtONE onboard

Když to hodně zjednodušíme, jde o propojenou soustavu displejů v kabině traktoru. Operační platforma FendtOne systému, která slouží řidiči. I díky ní si může připadat jako v kokpitu nejmodernějšího letounu. Ovládání je ale samozřejmě snazší, i díky tomu, že je shodné pro celou flotilu strojů, přehled větší a rychlost nenadzvuková. Byť systém FendtOne rychlost prací citelně zrychluje.

Řidič na displejích vidí, kam má jet a kudy, co tam má udělat. Ba i to, co už udělal a kolik práce má ještě před sebou. FendtOne si za něj všechno pamatuje, zapisuje. Je-li třeba, připomíná, napomíná a varuje. Aby se řidič nerozptyloval a mohl se koncentrovat jen na samotnou práci se svou skvělou mašinou. 

 

 

 

FendtONE = řízení traktorů i z kanceláře

Zatím i s tímto systémem ještě v kabině někdo sedět musí... Nejlépe řidič. V nabídce už však jsou i robotizované traktory, které se bez něj obejdou. Máte ale pravdu, pokud vám připadají trochu neosobní. Tak silnou traktorovou vášeň jako pohled na „lidský“ traktor Fendt ve vás pravděpodobně nevzedmou. Natož aby vám daly ten opojný pocit, že sedíte na pětistovce koní najednou. Obzvláště když klasické traktory FENDT umí prakticky totéž co jejich plně robotizovaní kolegové, a ještě můžete s jejich pilotem dálkově virtuálně spolupracovat. Mít ho – i práci jeho stroje – nonstop pod kontrolou. Včetně úkolování, navigování, automatického vyřizování hlášení, papírování apod.

FendtONE v kabině spojuje a umožňuje domluvu řidiče s manažerem prací kdekoli, kde má po ruce počítač, mobil, tablet nebo jinou chytrou mašinku. Je to první systém na světě, který naučil monitor v traktoru zkrotit kancelářskou administrativu – byrokratického šimla – a průběžně informovat o myšlenkových pochodech šéfů a vedoucích. Dal jim jednu společnou palubu, z níž můžou své traktorové koráby každý odjinud, ale ve vzácné jednotě a shodě navigovat k mořím společných úkolů. 

Snižuje provozní náklady, protože usnadňuje:

 • papírování, tj. administrativní agendu,
 • vytížení a správu strojů (logistika, servis a spol.).

Je pružný, protože:

 • Je kombinovatelný s většinou v zemědělství užívaných softwarů.
 • Dá se rozšiřovat, upgradovat, nastavovat podle aktuálních potřeb.
 • Je USER friendly (tj. „poslouchá“ i méně digitálně zdatné uživatele.).
Pozadí bružury
Brožura

Stáhněte si náš katalog produktů

Stáhnout

A mějte jej vždy k dispozici i když jste offline.

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás nebo navštivte jednu z našich poboček.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 • Logo Fendt
  Fendt
 • Logo Lemken
  Lemken
 • Logo Kerner
  Kerner
 • Logo Weidemann
  Weidemann
 • Logo Agroliner
  Agroliner
 • Logo Pellenc
  Pellenc