Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Fendt VarioGuide

guide

Spolehlivá přesnost

Společnost AGROMEX společně s AGCO nabízí komplexní nabídku FUSE technologií. Volbou FENDT VARIO GUIDE přinášíme v našich traktorech přesné pracovní aplikace na poli a stroje k možnosti doplnění o další nástroje pro skvalitnění práce s automatizovanýmy procesy od zpracování půdy až po sklizeň.

CONTURE ASSISTENT nám umožňuje optimální volbu přejezdu po pozemku s využitím hranic pozemku, jeho dostupností a 3D umístěním v návaznosti na záběr stroje nebo rozmístění trvalých porostů či navádění k pozemku.Tato technologie dílčím nástrojem TURN ASSISTENT přináší další z efektivnění práce na poli automatickým otáčením pracovní soupravy na souvrati.

varioguide

varioguide5

O krok napřed

S pomocí systému VarioGuide pro automatické řízení, který vyvinula společnost Fendt, můžete dosáhnout až o 10 % vyššího plošného výkonu (závisí na šířce záběru). Díky tomu je tento systém výhodnou investicí. Systém VarioGuide je integrovaný ve všech klíčových strojích a nabízí jednotné funkce: v traktorech, kombajnech i sklízecích řezačkách najdete stejné ovládací prvky.

Pozadí bružury
Brožura

Stáhněte si náš katalog produktů

Stáhnout

A mějte jej vždy k dispozici i když jste offline.

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás nebo navštivte jednu z našich poboček.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 • Logo Fendt
  Fendt
 • Logo Lemken
  Lemken
 • Logo Kerner
  Kerner
 • Logo Weidemann
  Weidemann
 • Logo Agroliner
  Agroliner
 • Logo Pellenc
  Pellenc