Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Úspěšná Země živitelka 2021

země živitelka
03. 09. 2021

Po dvou letech se opět otevřely brány českobudějovického Výstaviště a přivítaly tradiční vystavovatele a návštěvníky nejen z řad odborné zemědělské veřejnosti.
Mezi významné účastníky mezinárodního agrosalonu Země živitelka patří společnost AGROMEX, která na českém trhu zastupuje významné světové výrobce zemědělské techniky.
Značka Fendt představila nejen kolové traktory s typovým označením 211 Vario, 720 Vario a 1050 Vario, ale také zcela nový čelní diskový žací stroj Slicer 310 FQKC a populární svinovací lis Rotana 160 V s variabilní lisovací komorou.
Kolový traktor 211 Vario Profi Plus získal prestižní ocenění Zlatý klas.

Nedílnou součástí programu společnosti AGROMEX jsou spolehlivé kolové nakladače Weidemann. Německého výrobce zastupoval typ 1390 spadající do řady Hoftrac, který patří rovněž k novinkám na českém trhu. Model 3080 LPT zastupuje řadu kolových kloubových nakladačů s teleskopickým ramenem a patří k neprodávanějším na českém trhu.

Techniku pro zpracování půdy jsme představili prostřednictvím dvou druhů nářadí bavorského výrobce značky Kerner. Pozornost budila kombinace předního nožového válce pro drcení posklizňových zbytků X-Cut Solo 450 a vzadu nesenného talířového kypřiče Helix 450. Taková sestava je určena pro mělkou podmítku se zachováním pokryvu povrchu půdy vrstvou organické hmoty.

Poslední představenou novinkou byl dvounápravový Kröger TAW 20 s výtlačným štítem a rozmetacím ústrojím. Dopravní technika Kröger – Agroliner nabízí řadu vyspělých technických řešení. Jedná se mj. o konstrukční rychlost 105 km/h, kombinace listových per a hydropneumatického vyrovnávání, robustní provedení konstrukce rámu a nástavby.

Zpět na seznam

Naše Pole, Zbýšov u Čáslavi

Akce  |  23. 05. 2024

Celostátní přehlídka polních pokusů odrůd zemědělských plodin, ochrany a výživy rostlin a výstava zemědělské techniky. Budeme tam!

Luční Den Agromexu, Tchořovice

Akce  |  01. 03. 2024

Další z našich úžasných lučních dnů, které letos pořádáme po celém Česku. Po úspěchu v Nekoři se naše stroje přesouvají do Tchořovic!

Kázání ve vinici, Mikulov, Vinice pod Svatým Kopečkem

Akce  |  29. 02. 2024

Odprezentujeme stroje určené pro práci ve vinici. Fendt a Pellenc jsou značky, které jsou standardem českých a moravských vinařů.

Více novinek a akcí
 • Logo Fendt
  Fendt
 • Logo Lemken
  Lemken
 • Logo Kerner
  Kerner
 • Logo Weidemann
  Weidemann
 • Logo Agroliner
  Agroliner
 • Logo Pellenc
  Pellenc