Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Naše hodnoty

Naše hodnoty

Chceme vytvářet hodnoty, pro zemědělské odvětví, pro zemědělce a pro zaměstnance. Cíleně pracujeme na tom, abychom zítra podali lepší výkon než včera. Toho dosahujeme posilováním, kultivováním a rozvíjením odvětví - a sebe navzájem. V Agromexu a v Danish Agro je náš základ založen na spolupráci a jsme přesvědčeni, že společně jsme silnější. Tak to všechno začalo a tento způsob myšlení je v naší dnes již mezinárodní zemědělské skupině stále zásadní. Našich více než 5 200 zaměstnanců napříč státy a obory je hnací silou naší schopnosti vytvářet hodnoty a rozvíjet budoucnost zemědělství. Zajišťují, že hrajeme důležitou roli v digitálním a ekologickém přechodu - a že pomáháme zemědělcům pěstovat prvotřídní potraviny každý den.

values_intro

Pracujeme na své budoucnosti

val1

Posilujeme odborné možnosti

Naši zaměstnanci jsou naším nejdůležitějším zdrojem. Jejich odbornost je klíčová při vytváření řešení, která poskytují hodnotu pro farmáře. VAgromexu se proto zaměřujeme na rozvoj osobních a profesních kompetencí zaměstnanců prostřednictvím profesionálních dialogů, spolupráce, vzdělávání a společného řízení.

val2

Pěstujeme spokojenost s prací

V Agromexu kultivujeme hodnotné pracovní prostředí a snažíme se vytvořit nejlepší rámec pro pohodu, motivaci a rozvoj. Věříme ve vás jako jednotlivce a zároveň podporujeme komunitu, ve které všichni rádi chodíme do práce. To vše děláme s cílem udělat rozdíl a oslavovat naše úspěchy společně.

val3

Vyvíjíme se společně

Individuálně můžeme udělat hodně, ale společně můžeme udělat více. Chceme být preferovaným partnerem zemědělství, a proto je spolupráce nezbytná - mezi kolegy, s farmáři a našimi spolupracovníky. V Agromexu si vážíme úzké spolupráce, ale nejlepší výsledky dosahujeme napříč odděleními, kompetencemi a zeměmi

Ze skladnice vedoucí pobočky

Jsem hrdá na svůj kariérní a profesní růst ve společnosti. Je cenné být součástí dynamické a neustále se rozvíjející společnosti a skupiny, která umožňuje osobní růst a svěřuje odpovědnost s důvěrou.

Silvie Holečková
vedoucí pobočky Cerekvice - Hradec Králové

Od servisního Technika k produktovému specialistovi

V Agromexu jsem již 12let a začínal jsem na pozici servisního technika, následně jsem působil jako vedoucí servisu a momentálně pracuji na pozici produktového specialisty navigačních systémů. Jsem nesmírně rád, že jsem si prošel těmito pozicemi jelikož mi to dodalo spousty znalostí a zkušeností. Troufnu si říci, že kdybych před těmi dvanácti lety nezačal jako servisní technik, neznal bych naše stroje tak do hloubky a nechápal veškeré principy fungování jednotlivých součástí a mechanizmů, které společně tvoří tak dokonalý stroj jako je FENDT.

Patrik Kalenda
produktový specialista navigačních systémů a softwarových aplikací

Budoucnost je vaše

Chcete hrát důležitou roli v digitálním a ekologickém přechodu zemědělského průmyslu?

Připojte se k naší mezinárodní společnosti a rozvíjej svou kariéru i budoucnost zemědělství.

Volné pozice

positions

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás nebo navštivte jednu z našich poboček.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 • Logo Fendt
  Fendt
 • Logo Lemken
  Lemken
 • Logo Kerner
  Kerner
 • Logo Weidemann
  Weidemann
 • Logo Agroliner
  Agroliner
 • Logo Pellenc
  Pellenc